Projekty

Jak se registrovat?

72 hodin

Děkujeme za váš zájem zapojit se do akce 72 hodin. Na dalších řádcích se dozvíte postup, jak se zaregistrovat, jak založit projekt a také jak si vyzkoušet naše výzvy.

Omlouváme se, ale v letošním roce jsme byli nuceni kompletně přepracovat systém registrací uživatelů a projektů, účty z předchozích let jsou tak neplatné a je nutné se znovu zaregistrovat.

Celý proces registrace projektu je kvůli umožnění zapojit se do projektu a současně si vyzkoušet výzvy rozdělen do dvou částí.

V té první si vytvoříte svůj uživatelský účet.

Učiníte tak prostřednictvím volby tlačítka na první stránce – „Nejste ještě registrováni?“


Následně vyplňte potřebné údaje.

Nezapomeňte označit souhlas s GDPR. Také se můžete rozhodnout, zda budete chtít na stránkách u svých projektů zobrazovat své kontaktní údaje. Ty se budou vždy zobrazovat v případě, že budete pro svůj projekt potřebovat další dobrovolníky a při registraci projektu označíte svůj projekt za otevřený.

Při úspěšném dokončení registrace vás stránky automaticky přihlásí. Přihlašovací údaje vám systém zároveň odešle na zadaný email.

Nyní si můžete vybrat, zda budete pokračovat registrací projektu nebo zda přijmete některou z našich výzev.

Zvolíte-li registraci projektu, dostanete se na další stránku, kde si dobře prostudujte obecná pravidla. Také se zde dozvíte, jakým projektům nabízíme materiální podporu a jak o ni zažádat.

Pro samotnou registraci pak použijte tlačítko „Chci registrovat projekt“.

Samotnou registraci můžete provézt také se stránky svého uživatelského účtu, kde si také můžete upravit informace, které jste zadali při registraci. Na této stránce pak budeme moci po registraci projektu projekt dále upravovat, či jej po splnění zhodnotit a uzavřít.


Stránka můj profil